Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Global Trading Agency fund Kiel:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Daryoush Foroozan
Schillerstr. 22
24116 Kiel
Gjermani


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Torno CNC
Torno CNC JOHNFORD TC75

CNC control, make Fanuc, X-axis: 230 mm, Z-axis: 1200 mm, turning diameter over bed: 720 mm, tool turret: 12-fold, tool holder: VDI50, thre ...

Torno CNC horizontale
Torno CNC horizontale IBERIMEX GEMINIS CNC 5-1000-100

CNC horizontal lathe Manufacturer: IBERIMEX GEMINIS Type: CNC 5-1000-100 Year of manufacture: 1996 Control: Siemens 810 GA3T turning diamete ...

makinë shpimi
makinë shpimi TOS TOS WHN 13-8B

Boring machine year: 1988 capacity: X 3600 x Y 2000 x Z 1500 mm Kgifxig CNC SINUMERIC - SYSTEM 3 SERIES NO.: 1933 Approximate dimension: 700 ...

Dërgo kërkesë te Global Trading Agency :
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Torno CNC JOHNFORD TC75

CNC control, make Fanuc, X-axis: 230 mm, Z-axis: 1200 mm, turning diameter over bed: 720 mm, tool turret: 12-fold, tool holder: VDI50, three-jaw chuck, diameter: approx. 400 mm, c......


Torno CNC horizontale IBERIMEX GEMINIS CNC 5-1000-100

CNC horizontal lathe Manufacturer: IBERIMEX GEMINIS Type: CNC 5-1000-100 Year of manufacture: 1996 Control: Siemens 810 GA3T turning diameter: Ø 930 mm clamping range: 657 mm (l, b......


makinë shpimi TOS TOS WHN 13-8B

Boring machine year: 1988 capacity: X 3600 x Y 2000 x Z 1500 mm Kgifxig CNC SINUMERIC - SYSTEM 3 SERIES NO.: 1933 Approximate dimension: 7000 X 7800 4700 mm WEIGHT 35 Tons......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej