Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Foudila Oy nga Kaskinen:

For 40 years, Oy Foudila Ab has designed and manufactured machines and devices for the mechanical wood handling industry. The machines range from timber handling to the pallet industry. In addition, we also design and manufacture vacuum lifting devices and vibrator conveyors. Our own machine shop and the skilled staff have enabled fast and flexible deliveries.

Herr Matias Nygård
Perämiehenkatu 1
64260 Kaskinen
Finlandë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë gozhdimi e paletës në kuvertë / Stringer
Makinë gozhdimi e paletës në kuvertë / Stringer Oy Foudila Ab 3500

Flexible, compact and efficient pneumatic nailing machine for manufacturing deck or stringer pallets. Motorized conversion for stringer cha ...

Dërgoni kërkesën për Foudila Oy:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë gozhdimi e paletës në kuvertë / Stringer Oy Foudila Ab 3500

Flexible, compact and efficient pneumatic nailing machine for manufacturing deck or stringer pallets. Motorized conversion for stringer channels. Nail guns are equipped with nail ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153