Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
CITRONIX d.o.o. fund Subotica:

CITRONIX is a company specialized in manufacturing and innovation. We are focused on the production of professional welding machines, robot systems, CNC machines, all kinds of automats with a special focus on the development of new digital inverter technology, control of regulation with a FPGA device.

Herr Sekereš Andor
Segedinski put 86
24000 Subotica
Serbia


Zbuloni më shumë makina të përdorura

Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shtypi Abkant
Shtypi Abkant Omag PHB8026

Omag abkant press 80t 3m B2pvb8zq9x It has never been in function, the machine is as good as new. It was delivered with a fabric error on t ...

Makinë saldimi TIG COLD - COLD TIG
Makinë saldimi TIG COLD - COLD TIG CITRONIX

The TIG cold welding machine is a digital welding machine with a 7" touch screen monitor for setting of the parametres. The tehnique itself ...

Dërgo kërkesë te CITRONIX d.o.o.:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Shtypi Abkant Omag PHB8026

Omag abkant press 80t 3m B2pvb8zq9x It has never been in function, the machine is as good as new. It was delivered with a fabric error on the electronics, so the new electronics ......


Makinë saldimi TIG COLD - COLD TIG CITRONIX

The TIG cold welding machine is a digital welding machine with a 7" touch screen monitor for setting of the parametres. The tehnique itself is very similar to the classic TIG weldi......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej