Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
South Auckland Forgings Engineering fund Drury:

South Auckland Forgings Engineering Ltd (SAFE) is closing down and has a number of presses available for sale.

Herr Barry Robinson
116 Waihoehoe Rd
2113 Drury
Zelanda e Re


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shtypës i madh mekanik me fiksime
Shtypës i madh mekanik me fiksime Coventry Machine Tool Co, England 1200 tons

Large Mechanical Crank Press Upsetter available. This press is designed to forge flanges on shafts, make big bolts and other big metal compo ...

2 x Shtypje hidraulike me goditje të gjatë
2 x Shtypje hidraulike me goditje të gjatë Perry Engineering HD-400-150-48-48

Long-Stroke Deep-Drawing Hydraulic Presses (2) made by Perry Engineering in Adelaide, Australia S.A.F.E has two big Perry long-stroke hydrau ...

96ton Shtypshkronja
96ton Shtypshkronja BLISS 305

This is a mechanical crank press made in Derby, England. Btans3ssqi Capacity is 96 tons. It has a long-stroke (19” – 480mm), and plenty of ...

Dërgo kërkesë te South Auckland Forgings Engineering:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shtypës i madh mekanik me fiksime Coventry Machine Tool Co, England 1200 tons

Large Mechanical Crank Press Upsetter available. This press is designed to forge flanges on shafts, make big bolts and other big metal components in a single 2-second cycle. Capaci......


2 x Shtypje hidraulike me goditje të gjatë Perry Engineering HD-400-150-48-48

Long-Stroke Deep-Drawing Hydraulic Presses (2) made by Perry Engineering in Adelaide, Australia S.A.F.E has two big Perry long-stroke hydraulic presses that were brought to NZ in t......


96ton Shtypshkronja BLISS 305

This is a mechanical crank press made in Derby, England. Btans3ssqi Capacity is 96 tons. It has a long-stroke (19” – 480mm), and plenty of ‘daylight’ in the work area. The square......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej