Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Mecc Italiana s.r.l. nga Ariccia:

Azienda Metalmeccanica manifatturiera. Cell 3517273551 ( Italia )

Herr Antonio Pavino
Via Quarto Negroni 63
00072 Ariccia
Itali


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Qeliza e prodhimit 18 paleta 350 mandrina
Qeliza e prodhimit 18 paleta 350 mandrina Linea Cella orizzontale MODULINE mod.START FMC

Horizontal cell MODULINE mod.START FMC Stroke X-Y-Z mm 600x600x630 Spindle power Kw 18,5 Spindle rpm 12000 Spindle taper ISO 40 Tool mag ...

Dërgoni kërkesën për Mecc Italiana s.r.l.:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Qeliza e prodhimit 18 paleta 350 mandrina Linea Cella orizzontale MODULINE mod.START FMC

Horizontal cell MODULINE mod.START FMC Stroke X-Y-Z mm 600x600x630 Spindle power Kw 18,5 Spindle rpm 12000 Spindle taper ISO 40 Tool magazine 330 places N. 18 pallets mm 500x5......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153