Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
OZEN MAKINE fund :

ÖZEN Makine Ağaç işleme Makinaları üretim olarak komple Ahşap Profil Frezeleme Makinaları, Parke Hatları , Finger Joint Ekleme Hatları , Budak Ayırma ve Boylama Makinaları , Özel Presler ve komple tesis çözüm sistemleri gibi üretimi 1972 yılından beri bu sektörde üretim yapmaktadır.

Herr Ferdi OZEN
Ozturk Sk
34290
Turqia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linja e mbushjes së petëzuar HOMAG FPR225 / 226
Linja e mbushjes së petëzuar HOMAG FPR225 / 226 HOMAG 2011

Complete Homag Laminate Profilling Line FPR225/226 , Auto feeding , Auto Multiple Saw , Auto Multi Multiple Saw , Auto feeding Units , Auto ...

Linjat e bashkimit të gishtave
Linjat e bashkimit të gishtave ÖZEN MACHINE 2021

Singletech - 2 Cycle per min , 150 Thickness - 6.600 Press Lenght , Two feeding Line on Press , Easy Supplying Touchpad Control Unit, Memory ...

ACHZEN MAKINA - Doubletech + 4 Gjysëm Automjeti
ACHZEN MAKINA - Doubletech + 4 Gjysëm Automjeti ÖZEN MACHINE 2021

Doubletech + 4 Semi Auto - 4 Cycle per/min. 150 mm Thickness - 6.600 mm Pres Lenght . Double Feeding Units, Easy supplying dijital Touchpad ...

Dërgo kërkesë te OZEN MAKINE :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Linja e mbushjes së petëzuar HOMAG FPR225 / 226 HOMAG 2011

Complete Homag Laminate Profilling Line FPR225/226 , Auto feeding , Auto Multiple Saw , Auto Multi Multiple Saw , Auto feeding Units , Auto Profilling FPR225 , Auto Tenoning FPR226......


Linjat e bashkimit të gishtave ÖZEN MACHINE 2021

Singletech - 2 Cycle per min , 150 Thickness - 6.600 Press Lenght , Two feeding Line on Press , Easy Supplying Touchpad Control Unit, Memory System for differences woods , Differen......


ACHZEN MAKINA - Doubletech + 4 Gjysëm Automjeti ÖZEN MACHINE 2021

Doubletech + 4 Semi Auto - 4 Cycle per/min. 150 mm Thickness - 6.600 mm Pres Lenght . Double Feeding Units, Easy supplying dijital Touchpad Control Unit , Differences Cutting Lengh......


ÖZEN PRO 526 ÖZEN 2021

ÖZEN PRO526 - 1.Lower - 2.Right- 3. Left -4. Top - 5. Bottom . Spindle configuration and different configurations are available. It can be optional with 6.000 rpm between 12.000 rp......


Makina sharre ÖZEN Crosscut SHPALL 150 ÖZEN 2021

Overcut 150 Crosscut Saw , Auto Optimization System , 10 mm x 260 mm / 100 mm x 150 mm . Fe9helz......


ÖZEN - PRO 623 Memory Plus - 6 gisht ÖZEN PRO 623 Memory Plus System - 160-260 mm

Pro 623 Manuel Memory System design for easy control and more fast to supply the machine . All engines are standartly 7.5 kw 11 Hp . 0-35 m /min. Optional with 8.000 rpm . Cclj3dhe......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej