Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
SUOMEN HIONTAKONE OY nga Lahti:

Hiomakoneet - Grinding machines

Herr Tapio Kokkonen
kontiaiskuja 6
15340 Lahti
Finlandë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë universale për bluarje
Makinë universale për bluarje Schneeberger Sirius

Axis movements. X = 360mm Y = 270mm Z = 270mm A = 180 ° ISO50 chuck weight 4500kg Machine dimensions 2980x1470x2280 Bzzdmcn3 ...

Makinë mprehjeje për HSS
Makinë mprehjeje për HSS Loroch K-CNC

HSS blade sharpener Btw377fdj9 ...

Dërgoni kërkesën për SUOMEN HIONTAKONE OY:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë universale për bluarje Schneeberger Sirius

Axis movements. X = 360mm Y = 270mm Z = 270mm A = 180 ° ISO50 chuck weight 4500kg Machine dimensions 2980x1470x2280 Bzzdmcn3......


Makinë mprehjeje për HSS Loroch K-CNC

HSS blade sharpener Btw377fdj9......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153