Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
TS-Industrieservice fund Lennestadt:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Alfred Schröder
Sachtlebenstraße 24
57368 Lennestadt
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
mit Schere BS 110 und Rollbahn DBTV 12
mit Schere BS 110 und Rollbahn DBTV 12 Mubea MRUL 14 BS 110 DBTV 12

Cutting and measuring trolley in two-lane design, driven rollers, movable, with traction device and Mubea shear BS 110 Length 14 m Roller co ...

Prerës i armave Mubea
Prerës i armave Mubea Mubea BS 200

with oil central lubrication, electric solenoid engagement with foot switch Jwocfm foot switch ...

Mubea BFLH 400
Mubea BFLH 400 Mubea BFLH 400

5-fold combined flat, bar and profile steel shears with rectangular notching device and hole punch Bckcuexe ...

Dërgo kërkesë te TS-Industrieservice:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
mit Schere BS 110 und Rollbahn DBTV 12 Mubea MRUL 14 BS 110 DBTV 12

Cutting and measuring trolley in two-lane design, driven rollers, movable, with traction device and Mubea shear BS 110 Length 14 m Roller conveyor (bending table), movable with dri......


Prerës i armave Mubea Mubea BS 200

with oil central lubrication, electric solenoid engagement with foot switch Jwocfm foot switch......


Mubea BFLH 400 Mubea BFLH 400

5-fold combined flat, bar and profile steel shears with rectangular notching device and hole punch Bckcuexe......


Prerës i shufrës Mubea Mubea BS 60

Mubea Reinforcing Steel Cutting Machine Byjtgextzj......


Gërshërë e kombinuar / grusht Mubea BFLH 400

5-fold combined flat-, bar- and profile shear with Rectangular notching device and hole punching machine Mwwchs......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej