Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
DUHP ApS nga Lemming:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Steen Andersen
Holmmöllevej 19b
8632 Lemming
Danimarkë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Pompë me presion të lartë 2500/2800 bar
Pompë me presion të lartë 2500/2800 bar Hammelmann Aquajet 14

Hammelmann Aquajet 14. It can go 2500 bar/30 ltr or 2800 bar/25 ltr. Machine is in fine condition. Engine Hours 1327 Pump Hours 786 Engine ...

Pompë vakumi
Pompë vakumi Kaeser PV 84

I have this Vacuum Pump from Kaeser I have used it for testing in about 100 Hours, but could not use the result that came out, so now we tak ...

Dërgoni kërkesën për DUHP ApS:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Pompë me presion të lartë 2500/2800 bar Hammelmann Aquajet 14

Hammelmann Aquajet 14. It can go 2500 bar/30 ltr or 2800 bar/25 ltr. Machine is in fine condition. Engine Hours 1327 Pump Hours 786 Engine is Volvo Penta Bsazwlzoq7 Machine is fo......


Pompë vakumi Kaeser PV 84

I have this Vacuum Pump from Kaeser I have used it for testing in about 100 Hours, but could not use the result that came out, so now we take machine appart, and sell this pump. E......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153