Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Fegers/Illig Gbr fund Übach-Palenberg:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Bernd Fegers
F.W.-Raiffeisen-Str. 33
52531 Übach-Palenberg
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
CNC torno
CNC torno HARDINGE Cobra 42

Type of machine CNC lathe - inclined bed machine Make HARDINGE type COBRA 42 Bw7fiif2kc year of manufacture 1997 Control type CNC Control fa ...

Dërgo kërkesë te Fegers/Illig Gbr:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
CNC torno HARDINGE Cobra 42

Type of machine CNC lathe - inclined bed machine Make HARDINGE type COBRA 42 Bw7fiif2kc year of manufacture 1997 Control type CNC Control fanuc Ot Technical details turning diamete......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej