Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Beldé fund Wommelgem:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Johan Beldé
Uilenbaan 110
2160 Wommelgem
Belgjika


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë për brezin e tavolinave TB 39
Makinë për brezin e tavolinave TB 39 Busch TB 39 en GRS

Table Banding Machine TB 39 Bzzyt9ihfp Banding material coated kraft paper, polypropylene foil (PP) coated kraft paper Tape widths 30 mm ...

Shtypje e vogël offset
Shtypje e vogël offset Ryobi 3302M

2 color offset machine In good condition Price is ex location Bwk2npd0 ...

Dërgo kërkesë te Beldé:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë për brezin e tavolinave TB 39 Busch TB 39 en GRS

Table Banding Machine TB 39 Bzzyt9ihfp Banding material coated kraft paper, polypropylene foil (PP) coated kraft paper Tape widths 30 mm......


Shtypje e vogël offset Ryobi 3302M

2 color offset machine In good condition Price is ex location Bwk2npd0......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej