Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Hauser Maschinenbau GmbH fund Knittelfeld:

Firma Hauser Maschinenbau
Gründung 2010, Spezialisiert auf Paket und Brikettpressen.

Herr Andreas Seljak
Anton Regner Straße 67
8720 Knittelfeld
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
briketimi Press
briketimi Press FRANZ ARNOLD UND SÖHNE HSB15

Completely overhauled HSB 15 incl. certified oil sump and protective fence for a fast and problem-free commissioning. Br29svyd2z Overhauled ...

Dërgo kërkesë te Hauser Maschinenbau GmbH:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
briketimi Press FRANZ ARNOLD UND SÖHNE HSB15

Completely overhauled HSB 15 incl. certified oil sump and protective fence for a fast and problem-free commissioning. Br29svyd2z Overhauled 2021 Optional new 8m³ hopper and screw c......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej