Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Sklarz Abwasser- und Umwelttechnik GmbH

Sklarz Abwasser- und Umwelttechnik GmbH nga Schwarzhausen:

Sklarz Abwasser- und Umwelttechnik GmbH
Fahrzeugaufbauhersteller für den Abwasser- und Trinkwasserbereich.

Herr Sirko Sklarz
Inselsbergstraße 3
99880 Schwarzhausen
Gjermani
Thüringen


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Universal mjet frezë
Universal mjet frezë VEB Uhrenwerke Ruhla VRB 2242

Universal tool milling machine make VEB Uhrenwerke Ruhla type VRB 2242 machine. # 299 Technical data: Table longitudinal travel X 400 mm Upp ...

Udhëzime dhe torno
Udhëzime dhe torno TOS Trencin SV 18 RA

Turning diameter over bed: 380 mm Turning diameter over support: 215 mm turning length: 1200 mm centre height: 180 mm spindle passage: Ø 41 ...

Dërgoni kërkesën për Sklarz Abwasser- und Umwelttechnik GmbH:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Universal mjet frezë VEB Uhrenwerke Ruhla VRB 2242

Universal tool milling machine make VEB Uhrenwerke Ruhla type VRB 2242 machine. # 299 Technical data: Table longitudinal travel X 400 mm Upper arm transverse travel Y 300 mm Table ......


Udhëzime dhe torno TOS Trencin SV 18 RA

Turning diameter over bed: 380 mm Turning diameter over support: 215 mm turning length: 1200 mm centre height: 180 mm spindle passage: Ø 41 mm Speed range: 14 - 2800 (21 steps) rpm......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153