Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MB Granulina fund Ignalinos:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Justinas Račka
Dringio g. 4
30201 Ignalinos
Lituania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Granulator-Mulliri i peletit
Granulator-Mulliri i peletit Lietuva

Granulator TSF200 with two rollers, rotating matrix Productivity ~ 60-300 kg / h Engine power 7.5kW (depending on raw material) The thicknes ...

Granulator-Mulliri i peletit-Linja e peletit
Granulator-Mulliri i peletit-Linja e peletit Lietuva TSF

We produce non-standard products: Brsgistoyp Pellet lines 500kg / h to 10t / h Pellet presses TSF - motor powers from 55 kw to 500 kw Pellet ...

Tharëse me kazan dhe rrip
Tharëse me kazan dhe rrip Lietuva TSF

We offer: Drum dryers and belt dryers We produce non-standard products: Pellet lines 500kg / h to 10t / h Cyclones Bunkers Mills Brsgmfbsi2 ...

Dërgo kërkesë te MB Granulina:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Granulator-Mulliri i peletit Lietuva

Granulator TSF200 with two rollers, rotating matrix Productivity ~ 60-300 kg / h Engine power 7.5kW (depending on raw material) The thickness of the matrix is ​​3.2 cm Pellet diame......


Granulator-Mulliri i peletit-Linja e peletit Lietuva TSF

We produce non-standard products: Brsgistoyp Pellet lines 500kg / h to 10t / h Pellet presses TSF - motor powers from 55 kw to 500 kw Pellet mill Mills shredders Conveyor Coolers ......


Tharëse me kazan dhe rrip Lietuva TSF

We offer: Drum dryers and belt dryers We produce non-standard products: Pellet lines 500kg / h to 10t / h Cyclones Bunkers Mills Brsgmfbsi2 Shredders Conveyor Coolers Pellet mill ......


Mulliri i peletit TSF

TSF Ring die pellet machine B0xanbytvo Automatic bearing lubrication system Cooled differential Air conditioning Control cabinet Efficiency (depends on material) Engine power 55k......


Linja e peletit Pellet Production Line

We produce non-standard products: B0923nyo Pellet lines 500kg / h to 10t / h Pellet presses TSF - motor powers from 55 kw to 500 kw Pellet mill Mills shredders Brsgistoyp Conveyor ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej