Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
GER4TECH Metall GmbH fund Redlham:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Hubert Gerstmayr
Gewerbepark Mitte 5
4846 Redlham
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë prerëse me avion uji
Makinë prerëse me avion uji INTERMAC Primus 326

- Waterjet cutting machine PRIMUS 326 - Master Z-axis travel 220mm (with 3D head version) - Slave Z axis / travel 220mm (with 3D head versio ...

Mazak H-415
Mazak H-415 Mazak H-415 60 Tool

Well-preserved horizontal machining center. The machine is still under power and in operation and runs without errors. Due to the acquisitio ...

Dërgo kërkesë te GER4TECH Metall GmbH:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë prerëse me avion uji INTERMAC Primus 326

- Waterjet cutting machine PRIMUS 326 - Master Z-axis travel 220mm (with 3D head version) - Slave Z axis / travel 220mm (with 3D head version) - Abrasive cutting head FULL-3D 2 pcs......


Mazak H-415 Mazak H-415 60 Tool

Well-preserved horizontal machining center. The machine is still under power and in operation and runs without errors. Due to the acquisition of a new CAM system, an identical mach......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej