Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
LEHN Paletten GmbH fund Bremerhaven:

Handel und Produktion

Frau Galina Ehnes
Großer Westring 12
27572 Bremerhaven
Gjermani


Informacione të tjera ligjore

LEHN Paletten GmbH
Großer Westring 12
27572 Bremerhaven

Reg. Nr.: HRB36339HB
Steuernummer: 60/13809761
Umsatzsteuer-ID: DE337914119
EORI-Nr.: DE619760661227278

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Enë me kompresor vidhos PRESTO
Enë me kompresor vidhos PRESTO Presto SK 1208AZ VL-80L/4

Has signs of use, works perfectly. Brvfinmxxh An inspection in advance is possible at any time. Viewing only with appointment! ...

Enë me kompresor vidhos H&G
Enë me kompresor vidhos H&G H&G L6222

Has signs of use, works perfectly. An inspection in advance is possible at any time. Djvg2uc Viewing only with appointment! ...

Shtypni enën HUSMANN
Shtypni enën HUSMANN Husmann

Has signs of use, works perfectly. An inspection in advance is possible at any time. Brvfsidrmi Viewing only with appointment! ...

Dërgo kërkesë te LEHN Paletten GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Enë me kompresor vidhos PRESTO Presto SK 1208AZ VL-80L/4

Has signs of use, works perfectly. Brvfinmxxh An inspection in advance is possible at any time. Viewing only with appointment!......


Enë me kompresor vidhos H&G H&G L6222

Has signs of use, works perfectly. An inspection in advance is possible at any time. Djvg2uc Viewing only with appointment!......


Shtypni enën HUSMANN Husmann

Has signs of use, works perfectly. An inspection in advance is possible at any time. Brvfsidrmi Viewing only with appointment!......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej