Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Ziegler.Graphics fund Lorsch:

When you work with us you are on the road to find the special machine that you need for success in your business.

Herr David C. Ziegler
Zierkirschenstraße 2
64653 Lorsch
Gjermani
Hessen


Ky tregtar është verifikuar me sukses dhe i është dhënë vula e besimit Makinerike.

Çfarë do të thotë vula e besimit?

Shenja e besimit Makinerike u jep blerësve mundësinë të shohin me një shikim nëse kanë të bëjnë me një shitës të besueshëm.

Vula e besimit
klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shtypshkronjë
Shtypshkronjë Ryobi 525 GE

Impression count: 19 million Specification: Hatfbfr RYOBI-matic film dampening unit Technotrans cooling unit PCS-JX remote color adjustment ...

Shtypi i kompensuar
Shtypi i kompensuar Heidelberg CD 102-F+L

Complete new rollers 6 months ago Impression count: 239 million C9punkhza Alcolor dampening Cooling and refrigeration Quick action clamps El ...

Makinë shtypëse flexografike
Makinë shtypëse flexografike Windmöller & Hölscher Flexo 8L

Geared/Gearless: Geared No. of colours: 8 colours (8+0) Material to print: PE, PP, Paper (25 ÷ 120 g/m2) Printing width: 820 mm Material wid ...

Dërgo kërkesë te Ziegler.Graphics:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shtypshkronjë Ryobi 525 GE

Impression count: 19 million Specification: Hatfbfr RYOBI-matic film dampening unit Technotrans cooling unit PCS-JX remote color adjustment S-RPC semi-automatic plate change Ryobi ......


Shtypi i kompensuar Heidelberg CD 102-F+L

Complete new rollers 6 months ago Impression count: 239 million C9punkhza Alcolor dampening Cooling and refrigeration Quick action clamps Electronic Sidelays CPC 1-02 CP-Tronic Gra......


Makinë shtypëse flexografike Windmöller & Hölscher Flexo 8L

Geared/Gearless: Geared No. of colours: 8 colours (8+0) Material to print: PE, PP, Paper (25 ÷ 120 g/m2) Printing width: 820 mm Material width: 850 mm Print repeat: 250 mm - 600 mm......


Kompensimi në ueb Global Web Systems G-145 TB

Web Width: 914mm. Speed: 35,000 copies per hour. 8 x GWS G145 TB 4-high towers (six towers configured with coldset ink and two towers with UV ink) - 578mm cut-off - 914mm web width......


Shtypi i kompensuar Heidelberg SM 74-4-P3-H

Alcolor dampening system Autoplate Technotrans cooling device B3r9fsykim CPC 1-04 CP-Tronic Electronic sidelay control Grafi powder sprayer Autom. washing devices complete machine ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej