Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
SIA Agro Cemeri nga Seta:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Vilmantas Pilipavičius
Gulbenes county, Litenes parish
4405 Seta
Letoni


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
CHP - GAZ - MAN 150kW
CHP - GAZ - MAN 150kW MAN E2842E

Without enclosures. 4No 150kW MAN CHP complete with Generator STAMFORD 295kVA engines after overhaul is available for sale (for biomass/gas ...

Njësitë e gazifikimit të Stacionit të Biomasës
Njësitë e gazifikimit të Stacionit të Biomasës Holzenergie 600kW

Biomass station gasification units (4lines) with electrical capacity up to 0,6 MW and a heat output of 1,2 MW for wood chips application. Cu ...

Dërgoni kërkesën për SIA Agro Cemeri:
më shumë listings & makineri në ofertë:
CHP - GAZ - MAN 150kW MAN E2842E

Without enclosures. 4No 150kW MAN CHP complete with Generator STAMFORD 295kVA engines after overhaul is available for sale (for biomass/gas application). MAN engine type: E2842 E ......


Njësitë e gazifikimit të Stacionit të Biomasës Holzenergie 600kW

Biomass station gasification units (4lines) with electrical capacity up to 0,6 MW and a heat output of 1,2 MW for wood chips application. Currently, equipment is set up for operati......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153