Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Air-and Fluidsystems fund Maulburg:

Die Firma A.F.S. ist in den Bereichen Reparaturen von Pumpen und Rührwerken, Neulieferungen und Dichtungstechnik tätig.

Herr Andreas Kübler
Kupfergasse 2B
79689 Maulburg
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
2 copë kushineta
2 copë kushineta FAG 6222.2ZR

Unit price + shipping and VAT. Vt3ixy ...

5 copë Treguesi i nivelit me shumë shufra
5 copë Treguesi i nivelit me shumë shufra Anderson Negele Messtechnik NVS-50/X/X/850B/850B/850B/X/X/M12

5 pieces Process connection milk pipe DIN 11851 Connection head VA plug M12 Btraq30nzz 3 rods coated Price per piece ...

Dërgo kërkesë te Air-and Fluidsystems:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
2 copë kushineta FAG 6222.2ZR

Unit price + shipping and VAT. Vt3ixy......


5 copë Treguesi i nivelit me shumë shufra Anderson Negele Messtechnik NVS-50/X/X/850B/850B/850B/X/X/M12

5 pieces Process connection milk pipe DIN 11851 Connection head VA plug M12 Btraq30nzz 3 rods coated Price per piece......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej