Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
UNIMEC Srl fund MURELLO:

OFFICINA MECCANICA DI PRECISIONE

Herr IVANO DELFINO
Via Racconigi 22/A
12030 MURELLO
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Torno CNC Benzinger TNI-B6
Torno CNC Benzinger TNI-B6 Benzinger Benzinger TNI-B6

It’s a very high quality machine. The general conditions are very good and the equipment is complete. Ct2sqjcm It’s designed for the automat ...

Dërgo kërkesë te UNIMEC Srl:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Torno CNC Benzinger TNI-B6 Benzinger Benzinger TNI-B6

It’s a very high quality machine. The general conditions are very good and the equipment is complete. Ct2sqjcm It’s designed for the automatic machining of hydraulic eyelets and th......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej