Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
P.M.S. Planung Montage & Service GmbH i. Liqu. fund Kirchstetten:

P.M.S. Planung Montage & Service GmbH i. Liqu.
Fördertechnik - Maschinenbau - Umwelttechnik

Herr Josef Enzinger
Hinterholz 3
3062 Kirchstetten
Austria
Niederösterreich


Informacione të tjera ligjore

P.M.S. Planung Montage & Service GmbH i. Liqu.
Ing. Josef Enzinger (Liqu.)
A-3062 Kirchstetten, Hinterholz 3
Firmenbuch: LG-St.Pölten, FN 177889b
UID-Nr.:ATU46846604

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
baller vertikal i perdorur
baller vertikal i perdorur APV 160

- 5,5 kW, 400V - automatic bale ejection - pressing force: 16to - dimensions baler (WxDxH): approx. 158 x 95 x 195 cm Brf9mrouq7 - weight: 1 ...

Kompaktuesi i rulit (Paketuesi i rrotullave)
Kompaktuesi i rulit (Paketuesi i rrotullave) Bergmann

For compacting cardboard boxes, fruit crates, pallets etc. in open containers. Yhmwk ...

Shkarkues kartoni i përdorur
Shkarkues kartoni i përdorur BOA KS 3 CAX-2558-H

Input: 147 cm Bvkm7nsfpw Motor: 22kW 400V, 50Hz ...

Dërgo kërkesë te P.M.S. Planung Montage & Service GmbH i. Liqu.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
baller vertikal i perdorur APV 160

- 5,5 kW, 400V - automatic bale ejection - pressing force: 16to - dimensions baler (WxDxH): approx. 158 x 95 x 195 cm Brf9mrouq7 - weight: 1150kg - size of filling opening (WxH): a......


Kompaktuesi i rulit (Paketuesi i rrotullave) Bergmann

For compacting cardboard boxes, fruit crates, pallets etc. in open containers. Yhmwk......


Shkarkues kartoni i përdorur BOA KS 3 CAX-2558-H

Input: 147 cm Bvkm7nsfpw Motor: 22kW 400V, 50Hz......


Ftohës vaji për balers gebr

external used oil cooler for balers 7pd2dh3......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej