Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Voka SIA fund Talsi:

Voka SIA has more than 10 years experience in steel and metal processing.

Herr Kaspars Lubins
Celtnieku 11
3201 Talsi
Letonia


Informacione të tjera ligjore

Voka SIA (Limited Liability Company)
Celtnieku 11, Talsi, Latvia, LV-3201

Representative: Kaspars Lubins

Registered by the Register of enterprises of the Latvian Republic
Registration No. 50003216331
Tax code: LV50003216331

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shikoni kompresorin
Shikoni kompresorin BOGE S100-2

Used screw compressor, full screw replacement done in 2018. Serviced regularly, very good condition. MAX pressure 8bar 13.9 m3/min 13900 l/ ...

Makinë për lakimin e fletëve metalike
Makinë për lakimin e fletëve metalike Тelidovsky plant of hydraulic presses ИВ2145

Sheet folding machine for 3.2m wide sheets, max 4mm thick (full width), in working order, dismantled. Nominal pressing force, kN 40 Sheet t ...

Dërgo kërkesë te Voka SIA:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shikoni kompresorin BOGE S100-2

Used screw compressor, full screw replacement done in 2018. Serviced regularly, very good condition. MAX pressure 8bar 13.9 m3/min 13900 l/min 74.57 kW HxWxL = 1.45 x 1.07 x 1.63m......


Makinë për lakimin e fletëve metalike Тelidovsky plant of hydraulic presses ИВ2145

Sheet folding machine for 3.2m wide sheets, max 4mm thick (full width), in working order, dismantled. Nominal pressing force, kN 40 Sheet thickness, mm 4 Sheet width, mm 3200 Pres......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej