Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

MARANGONI MECCANICA SNC DI MARANGONI CHRISTIAN E IVAN

MARANGONI MECCANICA SNC DI MARANGONI CHRISTIAN E IVAN fund Lemignano di Collecchio:

La Marangoni Meccanica si occupa di lavorazioni meccaniche conto terzi

Herr Christian Marangoni
Via C. Prampolini 14
43044 Lemignano di Collecchio
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Qendrat vertikale të përpunimit Quaser
Qendrat vertikale të përpunimit Quaser Quaser MV 154 PL

BRAND QUASER YEAR OF CONSTRUCTION 2007 STROKE 1050X550X550 mm REVOLUTIONS 12.000 ISO 40 BIG PLUS N ° 24 TOOLS HIGH PRESSURE 4 AXIS PACKAGE 4 ...

Torno GRAZIANO GT 300
Torno GRAZIANO GT 300 GRAZIANO GT300

BRAND GRAZIANO MODEL GT 300 YEAR OF CONSTRUCTION 1998 INDRAMAT CONTROL MAIN SPINDLE AND ASA COUNTER SPINDLE 5 Brgetxsiwo BAR PASSAGE 51 TUR ...

FANUC ROBOCUT ALFA-1iA
FANUC ROBOCUT ALFA-1iA FANUC ALFA-1iA

YEAR OF CONSTRUCTION 1999 TYPE A04B-312-3002/E5 NO. P99Y1I392 DATE 1999-11 STROKE/RAPID TRAVERSE X.520 MM/900 MM/MIN Y.370 MM/900 MM/MIN U.1 ...

Dërgo kërkesë te MARANGONI MECCANICA SNC DI MARANGONI CHRISTIAN E IVAN:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Qendrat vertikale të përpunimit Quaser Quaser MV 154 PL

BRAND QUASER YEAR OF CONSTRUCTION 2007 STROKE 1050X550X550 mm REVOLUTIONS 12.000 ISO 40 BIG PLUS N ° 24 TOOLS HIGH PRESSURE 4 AXIS PACKAGE 4 AXIS TABLE COMAND TGV 200 WASHING GUN D......


Torno GRAZIANO GT 300 GRAZIANO GT300

BRAND GRAZIANO MODEL GT 300 YEAR OF CONSTRUCTION 1998 INDRAMAT CONTROL MAIN SPINDLE AND ASA COUNTER SPINDLE 5 Brgetxsiwo BAR PASSAGE 51 TURRET 12 MOTORIZED STATIONS HAND COLLECT P......


FANUC ROBOCUT ALFA-1iA FANUC ALFA-1iA

YEAR OF CONSTRUCTION 1999 TYPE A04B-312-3002/E5 NO. P99Y1I392 DATE 1999-11 STROKE/RAPID TRAVERSE X.520 MM/900 MM/MIN Y.370 MM/900 MM/MIN U.120 MM/450 MM/MIN V.120 MM/450 MM/MIN Z.4......


Kostoja e përfundimit të satenit COSTA LEVIGATRICI MA2CCS 1150

BRAND COSTA YEAR OF CONSTRUCTION 2009 2 REELS + SCOTCH BRITE SUCTION CARPET SUCTION INSTALLATION Owhun......


TEKNOKUT I JETERS UJIT JP60HP TECNOCUT JP 60 HP

BRAND TECNOCUT YEAR OF CONSTRUCTION 2004 TABLE DIMENSIONS 4000X2000 mm Brgfl3bqm9......


Qendra vertikale e përpunimit Robodrill FANUC ALFA-T21 i FL

Robodrill Fanuc alfa T21 i FL with control 31i A5 with 10000 rpm, high pressure in the centre of the spindle with oversized tank, tool measuring probe Renishaw TS27R, 700 mm str......


PROPEN P3000 MARKER PROPEN P3000

MARKING MACHINE PROPEN P3000 IN GOOD CONDITIONS Guvwbdr......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej