Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
1st Machinery Auctions Ltd nga Coventry CV6 9HF:

• Commission auction
• Guaranteed auction
• Outright purchase
• Private treaty
• Tender sale

Frau Paula Strong
PO BOX 5297
Coventry CV6 9HF
Britania e Madhe


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
CNC torno
CNC torno Ajax 225 CNC Lathe

Manuals available Distances between centres 1Meter Cnw3dlvy Swing from centre of chuck 204mm ...

Dërgoni kërkesën për 1st Machinery Auctions Ltd:
më shumë listings & makineri në ofertë:
CNC torno Ajax 225 CNC Lathe

Manuals available Distances between centres 1Meter Cnw3dlvy Swing from centre of chuck 204mm......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153