Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
DIM:S Project Interieurs fund Houthalen:

DIM:S Interieur is een interieur zaak te Houthalen voor al je projecten en totaal realisaties van A tot Z

Herr Koen Verheyen
Lijsterstraat 16
3530 Houthalen
Belgjika


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shtypi i Korpusit
Shtypi i Korpusit BIESSE COMIL CF 2000

This machine is in good condition, it is missing 3 of it's cilinders like shown on the pictures. If you can replace these 3 cilinders the de ...

brez buzësh
brez buzësh Paul OTT U15,7-F

Edgebander Make: DTT Model: U 15.7-F Year: 2002 Voltage: 400V three-phase Bzsmrczmvj Length: 850 cm Width: 140 cm Height: 170 cm Power: 18 k ...

Shtypi i pllakave (HPL, rimeso, ..)
Shtypi i pllakave (HPL, rimeso, ..) Francois de Smedt

Press Make: Francois de Smedt Voltage: 400V three-phase Length: 295 cm Width: 160 cm Pslwt Height: 215 cm Working width: 248 cm Working leng ...

Dërgo kërkesë te DIM:S Project Interieurs:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shtypi i Korpusit BIESSE COMIL CF 2000

This machine is in good condition, it is missing 3 of it's cilinders like shown on the pictures. If you can replace these 3 cilinders the device wil be ready to work with. It's onl......


brez buzësh Paul OTT U15,7-F

Edgebander Make: DTT Model: U 15.7-F Year: 2002 Voltage: 400V three-phase Bzsmrczmvj Length: 850 cm Width: 140 cm Height: 170 cm Power: 18 kw Working length: 700 cm Conditions: Tes......


Shtypi i pllakave (HPL, rimeso, ..) Francois de Smedt

Press Make: Francois de Smedt Voltage: 400V three-phase Length: 295 cm Width: 160 cm Pslwt Height: 215 cm Working width: 248 cm Working length: 130 cm Conditions: Tested......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej