Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Woss Machinery Industry and Trade Inc. fund Izmir:

Woss Machinery Industry and Trade Inc. is in grinding machinery industry.
As company we offer professional solutions to our customers with our branded products with our high quality and competitive price principle for grinding machines.

Our product range is shaped by the solutions we offer in line with your needs.

Herr Tamer Kesoglu
. Cadde No:135 Oğlananası/Menderes/İZMİR
35110 Izmir
Turqia


Informacione të tjera ligjore

Firma Adı: Woss Makine Sanati ve Ticaret A.Ş
Adres: ESTIM Sanayi Sitesi 3. Cadde No:135 Oğlananası/Menderes/İZMİR
Firma Yetkilisi: Tamer Keşoğlu

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë bluarëse dhe mprehëse me shirita
Makinë bluarëse dhe mprehëse me shirita WOSS MACHINE

Automatic Band Saw Sharpening and Grinding Machine 120 Ovcul ...

Makinë universale e bluarjes së mjeteve
Makinë universale e bluarjes së mjeteve WOSS MACHİNE

Universal Tool Grinding Machine Bq2epy0ae7 ...

Band Saw Flash Machine Saldim Butt 060
Band Saw Flash Machine Saldim Butt 060 Woss Makine 060

Band Saw Blade and Bimetal Steel Strip Flash Butt Welding Machine Iwg37fv ...

Dërgo kërkesë te Woss Machinery Industry and Trade Inc.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë bluarëse dhe mprehëse me shirita WOSS MACHINE

Automatic Band Saw Sharpening and Grinding Machine 120 Ovcul......


Makinë universale e bluarjes së mjeteve WOSS MACHİNE

Universal Tool Grinding Machine Bq2epy0ae7......


Band Saw Flash Machine Saldim Butt 060 Woss Makine 060

Band Saw Blade and Bimetal Steel Strip Flash Butt Welding Machine Iwg37fv......


Makinë saldimi me prapanicë me shirita çeliku WOSS MACHINE

Band Saw,Steel Strip and Bimetal Flash Butt Welding Machine 120cm Uuxnlwwb......


Makinë bluarëse dhe mprehëse me shirita WOSS MACHINE

Bandsaw Grinding and Sharpening Machine 80mm I3pftkk......


Band Saw Blade Tensioning Machine WOSS MACHINE

Band Saw Blade Tensioning Machine Bq2e8csogn......


Makinë për vendosjen e dhëmbëve me bandë automatike WOSS MACHINE

Automatic Band Saw Teeth Setting Machine I9faf8t......


Makinë bluarëse e sharrave të grupit të rëndë WOSS MACHINE

Heavy Duty Band Saw Grinding Machine Bq2fbvarwz......


Makinë bluarëse me thikë të planifikimit automatik WOSS MACHINE

Automatic Planing Knife Grinding Machine 85cm Vtysc3......


Band Saw Swaging and Shaping Machine WOSS MACHINE SWG

Automatic Band Saw Swaging and Shaping Machine Bq2fek2elc......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej