Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Rivet Sp. z o.o. fund Gdańsk:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Szymon Urbański
Al. Grunwaldzka 212/2 lok.2
80-266 Gdańsk
Polonia
Pomorskie


Informacione të tjera ligjore

Rivet Sp. z o.o.

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Bruks 1700
Bruks 1700 BRUKS 1700

Type of fuel: Electric Colour: Blue Field of application: Forestry Dimensions (LxBxH): 210 x 300 x 380 cm Bzmwaeeve0 ...

Doppstadt ekst. 3060
Doppstadt ekst. 3060 Doppstadt DW 3060

General information Year of manufacture: Feb 2007 Colour: Orange Field of application: Mining Technical information Make of engine: Mercede ...

Kamionçinë Doppstadt DZ 750
Kamionçinë Doppstadt DZ 750 Doppstadt DZ 750 Kombi

General information Year of manufacture: Dec 2004 Colour: Orange Field of application: Mining Drivetrain Type of fuel: Diesel Make of engin ...

Dërgo kërkesë te Rivet Sp. z o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Bruks 1700 BRUKS 1700

Type of fuel: Electric Colour: Blue Field of application: Forestry Dimensions (LxBxH): 210 x 300 x 380 cm Bzmwaeeve0......


Doppstadt ekst. 3060 Doppstadt DW 3060

General information Year of manufacture: Feb 2007 Colour: Orange Field of application: Mining Technical information Make of engine: Mercedes Benz Empty weight: 24.000 kg Dimension......


Kamionçinë Doppstadt DZ 750 Doppstadt DZ 750 Kombi

General information Year of manufacture: Dec 2004 Colour: Orange Field of application: Mining Drivetrain Type of fuel: Diesel Make of engine: Mercedes Benz Measures Dimensions (L......


Doppstadt ekst. 3060 Doppstadt DW 3060

Year of manufacture: Jan 2003 Colour: Orange Field of application: Forestry Empty weight: 24.000 kg Bzmwcz9hzd Dimensions (LxBxH): 990 x 255 x 390 cm Make of engine: Mercedes Benz......


Schmitz Cargobull SCHMITZ CARGOBULL

Bodywork: Containertransport Colour: Black Gx0ovg Position axle 1: front Position axle 2: rear......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej