Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Eurotools, Ltd. fund Martin:

Whether it is for standard industrial blades needs or custom-made parts, Eurotools, Ldt. is your one-stop shop for any of your spare parts needs. Knives and other spare parts available from stock for immediate delivery. Items are a Eurotools® spare and wear parts .

Herr Peter Ondečko
Na Bystričku 14B
03601 Martin
Sllovakia


Informacione të tjera ligjore

Spoločnosť zapísaná na Okresnom súde v Žiline, Obchodný register odd. Sro, vložka č. 55186/L.

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Eldan HPG 165T në gjendje nenexhiku P i rëndë
Eldan HPG 165T në gjendje nenexhiku P i rëndë Eldan HPG 165T

Type/Model: Eldan HPG 165T Year of Production: 2001 , reconditioned in 2021 in mint condition Operating time since lest rev. [h]: Conditio ...

Dërgo kërkesë te Eurotools, Ltd.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:

Eldan HPG 165T në gjendje nenexhiku P i rëndë Eldan HPG 165T

Type/Model: Eldan HPG 165T Year of Production: 2001 , reconditioned in 2021 in mint condition Operating time since lest rev. [h]: Condition: Used/ fully refurbished Last revisio......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej