Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SC SIDER FIER SRL fund Roznov:

TRANSPORTURI AUTO SI CONSTRUCTII BETOANE PREFABRICATE

Herr Mihai LUNCASU
TARLA SES POMPE SOLA 9
617390 Roznov
Rumania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
prodhon kogjenerim
prodhon kogjenerim

The complete cogeneration plant for palm oil or rapeseed is for sale, it is composed of 2 generators of 2.5 mgwatt with a total of 5 megawat ...

SOILMEC SR 100
SOILMEC SR 100 SOILMEC SR 100

SOILMEC SR 100 DIN 2011 UTILAJ NOU CE A FOST FOLOSIT DOAR PENTRU DEMO SAU PROBE CU 800 ORE DE FUNCTIONARE,STARE DE FUNCTIONARE PERFECTA,MASI ...

Dërgo kërkesë te SC SIDER FIER SRL:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
prodhon kogjenerim

The complete cogeneration plant for palm oil or rapeseed is for sale, it is composed of 2 generators of 2.5 mgwatt with a total of 5 megawatts, it can be used for water or it can b......


SOILMEC SR 100 SOILMEC SR 100

SOILMEC SR 100 DIN 2011 UTILAJ NOU CE A FOST FOLOSIT DOAR PENTRU DEMO SAU PROBE CU 800 ORE DE FUNCTIONARE,STARE DE FUNCTIONARE PERFECTA,MASINA SE AFLA IN ITALIA IN ORASUL BRESCIA.D......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej