Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
IRBISTECH LLC nga Kazan:

IRBISTECH is OEM-manufacturer of innovative dry ice eqipment.

Herr Artur Gimadeev
Ulitsa Alafuzova
Kazan
Rusi


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë çarjeje e thatë
Makinë çarjeje e thatë IRBISTECH TRANSFORMER

Minimizo humbjen (duke avulluar) e akullit të thatë me TRANSFORMATORIN. Kjo makinë e fuqishme e akullit çarjes duke përdorur nuggets të that ...

Dërgoni kërkesën për IRBISTECH LLC:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë çarjeje e thatë IRBISTECH TRANSFORMER

Minimizo humbjen (duke avulluar) e akullit të thatë me TRANSFORMATORIN. Kjo makinë e fuqishme e akullit çarjes duke përdorur nuggets të thatë akulli dhe të ngrihet për pastrimin! C......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153