Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Befra Belgium BV nga Westerlo:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Frank Maes
Merelbos 4
2260 Westerlo
Belgjikë


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Pompë vidhos ekscentrike
Pompë vidhos ekscentrike Seepex BCSB 10-6L

Excentric screw pump ( progressive cavity pump), Make Seepex, Type BCSB 10-6L, Working pressure max 3-4 bar, Min capacity : 100 l/min at 21 ...

Pompë vidhos ekscentrike
Pompë vidhos ekscentrike Seepex BN 52-12

Excentric screw pump ( progressive cavity pump ), Make Seepex, Type BN 52-12, Working pressure max 8-9 bar, Capacity : 38 m3/h at 5 bar and ...

Dërgoni kërkesën për Befra Belgium BV:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Pompë vidhos ekscentrike Seepex BCSB 10-6L

Excentric screw pump ( progressive cavity pump), Make Seepex, Type BCSB 10-6L, Working pressure max 3-4 bar, Min capacity : 100 l/min at 218 rpm, Max capacity : 150 l/min at 327 r......


Pompë vidhos ekscentrike Seepex BN 52-12

Excentric screw pump ( progressive cavity pump ), Make Seepex, Type BN 52-12, Working pressure max 8-9 bar, Capacity : 38 m3/h at 5 bar and 257 rpm. Motor 15 kW Pump has been compl......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153