Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Lakara d.o.o. fund Škofja Loka:

Lakara d.o.o. - professional sales of new and second hand machines since 10 years.

Herr Cvetko Dolenc
Zminec 20a
4220 Škofja Loka
Sllovenia


Informacione të tjera ligjore

Lakara d.o.o.

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
EN200-30 # 31321
EN200-30 # 31321 ENGEL ES 200 - 30

Working hours: 85284 Length: 3,3m Width: 1,10m Cylinder: D25 Injection capacity: 69m3 Clamping force: 40t Opening stroke: 350mm Minimal mou ...

TN2700
TN2700 PIOVAN

Drying hopper 2.700l Mvsdu0 ...

Makinë e derdhjes së injektimit
Makinë e derdhjes së injektimit Manufacturer: Krauss Maffei KM 50 - 160 C2

Delivery time: Immediately Terms of Delivery: EX Works Location: Slovenia Controlversion: MC 4 Screen text: Slovenian Operating hours: 8701 ...

Dërgo kërkesë te Lakara d.o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
EN200-30 # 31321 ENGEL ES 200 - 30

Working hours: 85284 Length: 3,3m Width: 1,10m Cylinder: D25 Injection capacity: 69m3 Clamping force: 40t Opening stroke: 350mm Minimal mould height: 150mm Daylight: 500mm Ejector......


TN2700 PIOVAN

Drying hopper 2.700l Mvsdu0......


Makinë e derdhjes së injektimit Manufacturer: Krauss Maffei KM 50 - 160 C2

Delivery time: Immediately Terms of Delivery: EX Works Location: Slovenia Controlversion: MC 4 Screen text: Slovenian Operating hours: 87017 h Bzc87r0gja Price: on request Techni......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153