Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SIA ''Oferte AGL'' fund Jekabpils:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Lauris Lipenitis
Draudzibas aleja 15-9
5201 Jekabpils
Letonia


Informacione të tjera ligjore

Lauris Lipenitis
SIA ''Oferte AGL''
VAT: LV45403026214

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
vjelës
vjelës CASE IH 9120

Harvester is in good condition. 1376 threshing hours. 1866 engine hours Eafepille 4x4 WD GPS ready Compressor 9 m vario board ...

Mulcher-bujk pylltarie
Mulcher-bujk pylltarie Valentini DEMONIO 2500

Standard Equipment 3 point universal hitch (Category 3) Single speed unit, 1000 rpm Reinforced rotor, 800 diam. with peaks Rotor with teeth ...

Dërgo kërkesë te SIA ''Oferte AGL'':
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
vjelës CASE IH 9120

Harvester is in good condition. 1376 threshing hours. 1866 engine hours Eafepille 4x4 WD GPS ready Compressor 9 m vario board......


Mulcher-bujk pylltarie Valentini DEMONIO 2500

Standard Equipment 3 point universal hitch (Category 3) Single speed unit, 1000 rpm Reinforced rotor, 800 diam. with peaks Rotor with teeth size 50 in “HIGH-RESISTANCE AND WEAR RES......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej