Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Tjh elektrotechniek fund Krommenie:

Tjh elektrotechniek.

Herr Thomas Hut
Plutostraat 15
1562 XG Krommenie
Holanda


Informacione të tjera ligjore

TJH Elektrotechniek

Btw-nummer: NL003021544B30
KVK-nummer: 76009114

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Ekran me prekje Honeywell/LXE Thor VM1C
Ekran me prekje Honeywell/LXE Thor VM1C Honeywell thor vm1c

Honeywell/LXE Thor VM1C touchscreen in good condition. More available. In used condition but working. B2jdkfzcl8 Sold as is where is ...

Honeywell Dolphin 6100
Honeywell Dolphin 6100 honeywell dolphin 6100

In good condition a set of Honeywell Dolphin 6100. B2jdm2tvah ...

SEW MDX61B0014 Movidrive
SEW MDX61B0014 Movidrive SEW MDX61B0014

New in original packaging Svn2juu ...

Dërgo kërkesë te Tjh elektrotechniek:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Ekran me prekje Honeywell/LXE Thor VM1C Honeywell thor vm1c

Honeywell/LXE Thor VM1C touchscreen in good condition. More available. In used condition but working. B2jdkfzcl8 Sold as is where is......


Honeywell Dolphin 6100 honeywell dolphin 6100

In good condition a set of Honeywell Dolphin 6100. B2jdm2tvah......


SEW MDX61B0014 Movidrive SEW MDX61B0014

New in original packaging Svn2juu......


Bonani TR71A2 Bonani TR71A2

New and in unused condition. More units available. P0dex......


Komponentët Marechal në dispozicion menjëherë! Marechal dxn/ds/dsn on stock! Directly available

In stock: New in original packaging. 36x marechal dxn 1 2518015 250v 20a 1p+n+t ip66/67 58x marechal dxn1 2514015 1p+n+t 20a 250v ip66/67 46x marechal dxn 1 2514075 1p+n+t 20a 125......


Sensori lazer i sëmurë VL18L-4P324 I RI Sick VL18L-4P324

New in original packaging. B3b8s9n9yo unused. A total of 32 pieces are lying. 30 euros each or all 32 for 700 euros.......


Sensori i sëmurë IM30-40NPS-ZC1 I RI 16 copë! Sick IM30-40NPS-ZC1

New in original packaging. Unused. Total of 16 sensors. Zl3i0 20 euros each or all 16 for 250 euros......


Schneider xap m1501 48x! I RI Schneider xap m1501

New Schneider xap m1501. Total of 48 pieces. 250 euro for all 48. range of product Jxpfby Harmony XAP product or component type Die-cast empty control station device short name XAP......


Hose PVC Cristallo ekstra 38x48 25m rrotull Cristallo PVC slang PVC

New rolls of PVC hose. 25 per roll. 38x48mm. B3b9bjgnz8 Heavy quality!......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej