Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Mr Falafel GmbH nga Köln:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Irfan Aydin
Ettore Bugatti Str 45
51149 Köln
Gjermani


+49 2203 ...
+49 163 6...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
tiganisje / bimë skuqjeje
tiganisje / bimë skuqjeje Unbekannt

We offer 2 frying lugs (frying equipment). Both items work perfectly and are very little used. The power is 50KW and the capacity of each fr ...

Përzierja Machine
Përzierja Machine Delloro

We offer an unused mixing machine. The capacity is 200 liters. Dxn3dq ...

Dërgoni kërkesën për Mr Falafel GmbH:
më shumë listings & makineri në ofertë:
tiganisje / bimë skuqjeje Unbekannt

We offer 2 frying lugs (frying equipment). Both items work perfectly and are very little used. The power is 50KW and the capacity of each fryer is 175kg per hour. Bptvt0j7xn The di......


Përzierja Machine Delloro

We offer an unused mixing machine. The capacity is 200 liters. Dxn3dq......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153