Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Enerius sp zoo nga Łódź:

Rozbiórki zakładów produkcyjnych
Posiadam w stałej sprzedaży stal z rozbiórki maszyny suwnice i wiele innych

Herr Marcin Jastrzebski
ul. Konstantynowska 34
94-303 Łódź
Poloni
Lódzkie


informacione të mëtejshme ligjore

ENERIUS SP. Z O.O. osoba kontaktowa Prezes spółki Jastrzębski Marcin adres konstantynowska 34 94-303 Łódź tel 509373435 NIP 727 279 40 06 KRS 0000532514, REGON 360097331

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë për frezim portash STANKOIMPORT 6610 MZOR
Makinë për frezim portash STANKOIMPORT 6610 MZOR STANKOIMPORT 6610

> I have for sale 1 STANKOIMPORT 6610 MZOR Ytaot0 > > location Koluszki near Lodz postal code 95-040 Gate milling machine Multihead 6610 ...

Dërgoni kërkesën për Enerius sp zoo:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë për frezim portash STANKOIMPORT 6610 MZOR STANKOIMPORT 6610

> I have for sale 1 STANKOIMPORT 6610 MZOR Ytaot0 > > location Koluszki near Lodz postal code 95-040 Gate milling machine Multihead 6610 MZOR manufacture 1978 4 heads 2 horizont......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153