Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Eco Groupe nga 59173 Blaringhem:

Selling shredding systems for 15 years.

Herr Jason Newman
435 rue Andre, plockyn, Blaringhem 59173 435
36330 59173 Blaringhem
Francë


+33 +3367 ...
informacione të mëtejshme ligjore

1-year warranty on all new machines

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
shredder
shredder GENOX V600

GENOX V600NEWSTOCK NO :93101 Glwtkpd TYPE :Shredder MANUFACTURER :Genox MODEL :V600 YEAR : BRIEF DESCRIPTIONS :New Genox V600 Vision series ...

shredder
shredder GENOX BH1800

GENOX BH1800NEWSTOCK NO :93135 Bpytlxv0qx TYPE :Shredder MANUFACTURER :Genox MODEL :BH1800 YEAR : BRIEF DESCRIPTIONS :Genox BH-Series heavy ...

Dërgoni kërkesën për Eco Groupe:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
shredder GENOX V600

GENOX V600NEWSTOCK NO :93101 Glwtkpd TYPE :Shredder MANUFACTURER :Genox MODEL :V600 YEAR : BRIEF DESCRIPTIONS :New Genox V600 Vision series single shaft shredder. 18kW motor power,......


shredder GENOX BH1800

GENOX BH1800NEWSTOCK NO :93135 Bpytlxv0qx TYPE :Shredder MANUFACTURER :Genox MODEL :BH1800 YEAR : BRIEF DESCRIPTIONS :Genox BH-Series heavy duty single shaft shredder. 90+90kW main......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153