Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
F+B Maschinenservice GmbH nga Laupheim:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Thomas Gebele
Erwin-Rentschler-Str. 15
88471 Laupheim
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë e mërzitshme CNC
Makinë e mërzitshme CNC KEKEISEN WBF 2500/12

Horizontal boring mill WBF 2500/15, machine no. F50950 well-kept, very good condition Quill diameter 120 mm; Tool holder SK50 according to ...

Makinë mulliri plano universale CNC
Makinë mulliri plano universale CNC KEKEISEN UBF 3000/16

Universal Plano Milling Machine UBF 3000/16, year of construction 8/2013, machine no. F53270 well maintained, very good condition 2-axis u ...

Dërgoni kërkesën për F+B Maschinenservice GmbH:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë e mërzitshme CNC KEKEISEN WBF 2500/12

Horizontal boring mill WBF 2500/15, machine no. F50950 well-kept, very good condition Quill diameter 120 mm; Tool holder SK50 according to DIN 69871/872 Longitudinal travel of the......


Makinë mulliri plano universale CNC KEKEISEN UBF 3000/16

Universal Plano Milling Machine UBF 3000/16, year of construction 8/2013, machine no. F53270 well maintained, very good condition 2-axis universal head automatically infinitely v......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153