Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Achim Pellen Dichtungstechnik GmbH

Achim Pellen Dichtungstechnik GmbH nga Erkelenz:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Achim Pellen
Brüsseler Allee 19a
41812 Erkelenz
Gjermani
Nordrhein-Westfalen


informacione të mëtejshme ligjore

HRB 12139 Gericht Mönchengladbach,
Geschäftsführer Achim Pellen

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
etruder me një vidë të vetme 120
etruder me një vidë të vetme 120 YA-TO Yavuz

120 single screw extruder (1x), manufacturer Ya-to, year of construction 2012 service check 4-2020, screw diameter 120mm, length 2100 mm, he ...

Dërgoni kërkesën për Achim Pellen Dichtungstechnik GmbH :
më shumë listings & makineri në ofertë:
etruder me një vidë të vetme 120 YA-TO Yavuz

120 single screw extruder (1x), manufacturer Ya-to, year of construction 2012 service check 4-2020, screw diameter 120mm, length 2100 mm, heating zones: 4, electrical heating Therm......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153