Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Achim Pellen Dichtungstechnik GmbH fund Erkelenz:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Achim Pellen
Brüsseler Allee 19a
41812 Erkelenz
Gjermani
Nordrhein-Westfalen


Informacione të tjera ligjore

HRB 12139 Gericht Mönchengladbach,
Geschäftsführer Achim Pellen

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
etruder i vetëm me vidë 120 për gome
etruder i vetëm me vidë 120 për gome YA-TO Yavuz 120

120 single screw extruder (1x), manufacturer Ya-to, year of construction 2012 service check 4-2020, screw diameter 120mm, length 2100 mm, he ...

Mbështjellës
Mbështjellës DFC

vertical winding axis designed as spool or drum winder, allows tension-free winding of a wide range of profiles. Bx7qzfhgax 2x4 winders (8 i ...

Dërgo kërkesë te Achim Pellen Dichtungstechnik GmbH :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
etruder i vetëm me vidë 120 për gome YA-TO Yavuz 120

120 single screw extruder (1x), manufacturer Ya-to, year of construction 2012 service check 4-2020, screw diameter 120mm, length 2100 mm, heating zones: 4, electrical heating Therm......


Mbështjellës DFC

vertical winding axis designed as spool or drum winder, allows tension-free winding of a wide range of profiles. Bx7qzfhgax 2x4 winders (8 in total)......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej