Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Günter Wilding GmbH fund Deutsch Wagram:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Günter Wilding
Bockfließerstraße 86
2232 Deutsch Wagram
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Fshirëse universale 2.2
Fshirëse universale 2.2 Sobernheimer Maschinenbau GmbH UKM 2.2

Type: Universal sweeper 2.2 Manufacturer: Sobernheimer Maschinenbau GmbH Year of manufacture: 2009 Operating hours: ~5 hours built for: Unim ...

Dërgo kërkesë te Günter Wilding GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Fshirëse universale 2.2 Sobernheimer Maschinenbau GmbH UKM 2.2

Type: Universal sweeper 2.2 Manufacturer: Sobernheimer Maschinenbau GmbH Year of manufacture: 2009 Operating hours: ~5 hours built for: Unimog Type: UKM 2.2 serial number: 15404 le......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej