Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Non Ferrous Recycling Ltd nga Tyne and Wear, NEWCASTLE:

We are an independent family run recycling company based at Benton Square Industrial Estate, Newcastle Upon Tyne and specialise in cable recycling for both trade and public customers.

Herr E OKOBI
18, HACKWORTH WAY
NE29 6WT Tyne and Wear, NEWCASTLE
Britania e Madhe


+44 7949 ...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë për heqjen e kabllove
Makinë për heqjen e kabllove McIntyre McIntyre 1000 Cable Stripper

McIntyre Euro-strip 1000 Cable Stripper The ultimate in cable stripping technology. The Euro-strip 1000 is one of the smallest in the range ...

Dërgoni kërkesën për Non Ferrous Recycling Ltd:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë për heqjen e kabllove McIntyre McIntyre 1000 Cable Stripper

McIntyre Euro-strip 1000 Cable Stripper The ultimate in cable stripping technology. The Euro-strip 1000 is one of the smallest in the range and has been designed to process fine ho......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153