Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
NOX Dienstleitungen fund Albstadt:

Firma NOX Dienstleistungen
gegründet 1967
Werkzeugmaschinen

Herr Josef Greff
Schloßstrasse 62
72461 Albstadt
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë për bluarjen e veglave, makinë prerëse
Makinë për bluarjen e veglave, makinë prerëse EWAG LS01

EWAG LS01 Optical Profile Grinding Lapping Machine Bzmusraymb ...

Makinë transferimi rrotulluese Gnutti Transfer CNC
Makinë transferimi rrotulluese Gnutti Transfer CNC GNUTTI Transfer «Piccola»

Gnutti Transfer S.p.A CNC rotary transfer machine Bzmu3lxsbc Name: Gnutti Transfer S.p.A Model: Transfer "Piccola Serial No: G198 Year of ma ...

Makinë universale për bluarjen e veglave
Makinë universale për bluarjen e veglave EWAG WS11

TECHNICAL SPECIFICATIONS: - Motor: 220 - 380 [V] - 4 speeds grinding spindle: 2500-3500-4800-6000 [rpm] - stroke: 100 [mm] - micrometric sto ...

Dërgo kërkesë te NOX Dienstleitungen:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë për bluarjen e veglave, makinë prerëse EWAG LS01

EWAG LS01 Optical Profile Grinding Lapping Machine Bzmusraymb......


Makinë transferimi rrotulluese Gnutti Transfer CNC GNUTTI Transfer «Piccola»

Gnutti Transfer S.p.A CNC rotary transfer machine Bzmu3lxsbc Name: Gnutti Transfer S.p.A Model: Transfer "Piccola Serial No: G198 Year of manufacture: 2015 Number of chucks 24 Tota......


Makinë universale për bluarjen e veglave EWAG WS11

TECHNICAL SPECIFICATIONS: - Motor: 220 - 380 [V] - 4 speeds grinding spindle: 2500-3500-4800-6000 [rpm] - stroke: 100 [mm] - micrometric stops: 0.01 [mm] - Spindle speeds: 100-1300......


Helitronic Basic F. Walter Basic F

Walter Helitronic Basic F Yzfk0iun Toolstudio Fanuc control......


Makinë bluarëse universale EWAG RS15

Ewag RS 15 Coolant unit Camera system Dividing head on long table incl. counterholder for reamers possible. D72mfgofu......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej