Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Pittler T&S GmbH nga Dietzenbach:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Christian Rhiel
Johannes Gutenberg Straße 1
63128 Dietzenbach
Gjermani


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë Skiving Power
Makinë Skiving Power Pittler T&S GmbH PV 315 1-1Y

- Power skiving lathe for cutting internal and external gears and splines in combination with turning and drilling work Bpwhgqgbjf - Workpie ...

Dërgoni kërkesën për Pittler T&S GmbH:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë Skiving Power Pittler T&S GmbH PV 315 1-1Y

- Power skiving lathe for cutting internal and external gears and splines in combination with turning and drilling work Bpwhgqgbjf - Workpiece diameter 60-400mm - Workpiece height ......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153