Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Metternich Fördertechnik nga Montabaur:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Rainer Metternich
Graf-von-Zeppelin-Straße 14
56410 Montabaur
Gjermani


+49 2602 ...
+49 171 2...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
derdhur injeksion makinë
derdhur injeksion makinë FERROMATIK MILACRON K 275-E

For sale is a used, service-maintained and ready-to-operate Bo7gk3puj7 Ferromatik Milacron K 275-E injection molding machine year 1996. seri ...

Dërgoni kërkesën për Metternich Fördertechnik:
më shumë listings & makineri në ofertë:
derdhur injeksion makinë FERROMATIK MILACRON K 275-E

For sale is a used, service-maintained and ready-to-operate Bo7gk3puj7 Ferromatik Milacron K 275-E injection molding machine year 1996. serial number 555058. the machine is current......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153