Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Biron d.o.o. nga STRAŽA:

Biron D.o.o.
production of pelletes.

Herr alen plut
Na žago 6
8351 STRAŽA
Slovenia


+386 31 7 ...
+386 30 2...
informacione të mëtejshme ligjore

Biron d.o.o., Na žago 6, 8351 Straža, Slovenia

listat aktuale dhe promovime të veçanta:
GNZ 310/600 bruto
GNZ 310/600 bruto Gross GNZ 310/600

I am selling the aforementioned GNZ 310/600 shredder made in Germany together with an electrical cabinet. It is suitable for industrial use ...

Dërgoni kërkesën për Biron d.o.o.:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
GNZ 310/600 bruto Gross GNZ 310/600

I am selling the aforementioned GNZ 310/600 shredder made in Germany together with an electrical cabinet. It is suitable for industrial use for grinding wood, plastics, etc .. it w......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153