Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Ekogor fund Ljubljana:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Jaka Korošec
Vodovodna cesta 97
1000 Ljubljana
Sllovenia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Baleri helikopteri Tornado
Baleri helikopteri Tornado Flexus 202-112

We offer used baler machine. The machine was used for baling light fraction from municipal solid waste. The machine is in good working condi ...

Dërgo kërkesë te Ekogor:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Baleri helikopteri Tornado Flexus 202-112

We offer used baler machine. The machine was used for baling light fraction from municipal solid waste. The machine is in good working condition and was last used in july. Cd8hqht9......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej