Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Sidma Steel SA fund Aspropyrgos:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
Megaridos Ave 188
19300 Aspropyrgos
Greqia


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë e prerë në gjatësi
Makinë e prerë në gjatësi Bronx

Material: CR, HR, P&O GALVA Thick (mm): 1,0 - 5.0 Width (mm): 400 - 1500 Weight max: 20 MT Coil Int. Diam.: 508/610/700 Coil Ext. Diam max ( ...

Makinë e prerë në gjatësi
Makinë e prerë në gjatësi Novastilmec

Material: P&O, CR GALVA, INOX Thick (mm): 0.4 - 3.0 Width (mm): 400 - 1500 Weight max: 25 MT Coil Int. Diam.: 508/610/700 On0nx Coil Ext. D ...

Plasma Prerje Machine
Plasma Prerje Machine Kaltenbach KF2512

Plate Width (mm): 220 to 2.500 Plate Length (mm): 500 to 6.000 Plate Thickness (mm): 6 to 60 Weight per part (Kgr): 6.000 Final Product Widt ...

Dërgo kërkesë te Sidma Steel SA:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Makinë e prerë në gjatësi Bronx

Material: CR, HR, P&O GALVA Thick (mm): 1,0 - 5.0 Width (mm): 400 - 1500 Weight max: 20 MT Coil Int. Diam.: 508/610/700 Coil Ext. Diam max (mm): 2000 Length Produced (mm): 500 - 40......


Makinë e prerë në gjatësi Novastilmec

Material: P&O, CR GALVA, INOX Thick (mm): 0.4 - 3.0 Width (mm): 400 - 1500 Weight max: 25 MT Coil Int. Diam.: 508/610/700 On0nx Coil Ext. Diam max (mm): 2000 Length Produced (mm):......


Plasma Prerje Machine Kaltenbach KF2512

Plate Width (mm): 220 to 2.500 Plate Length (mm): 500 to 6.000 Plate Thickness (mm): 6 to 60 Weight per part (Kgr): 6.000 Final Product Width X Length (mm): min 130 x 130 - max 2.5......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej