Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SIDMA A.E. nga Halandri, Athens:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
Vasileos Georgiou Street 30
54110 Halandri, Athens
Greqi


listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Makinë e prerë në gjatësi
Makinë e prerë në gjatësi Bronx

Material: CR, HR, P&O GALVA Thick (mm): 1,0 - 5.0 Bov7w2wgvl Width (mm): 400 - 1500 Weight max: 20 MT Coil Int. Diam.: 508/610/700 Coil Ext. ...

Makinë e prerë në gjatësi
Makinë e prerë në gjatësi Novastilmec

Material: P&O, CR GALVA, INOX Thick (mm): 0.4 - 3.0 Width (mm): 400 - 1500 Weight max: 25 MT Coil Int. Diam.: 508/610/700 Coil Ext. Diam ma ...

Linja lustruese dhe pastrimi
Linja lustruese dhe pastrimi IMEAS

Material: INOX (BA&2B) Thick (mm): 0.4 - 3.0 Width (mm): 600 - 1600 Length Produced (mm): 1000 - 4000 Bgx0zlwsg Further: - Ability to turn ...

Dërgoni kërkesën për SIDMA A.E.:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Makinë e prerë në gjatësi Bronx

Material: CR, HR, P&O GALVA Thick (mm): 1,0 - 5.0 Bov7w2wgvl Width (mm): 400 - 1500 Weight max: 20 MT Coil Int. Diam.: 508/610/700 Coil Ext. Diam max (mm): 2000 Length Produced (mm......


Makinë e prerë në gjatësi Novastilmec

Material: P&O, CR GALVA, INOX Thick (mm): 0.4 - 3.0 Width (mm): 400 - 1500 Weight max: 25 MT Coil Int. Diam.: 508/610/700 Coil Ext. Diam max (mm): 2000 On0nx Length Produced (mm):......


Linja lustruese dhe pastrimi IMEAS

Material: INOX (BA&2B) Thick (mm): 0.4 - 3.0 Width (mm): 600 - 1600 Length Produced (mm): 1000 - 4000 Bgx0zlwsg Further: - Ability to turn 3000mm metal sheet in 180 degrees. - DOU......


Plasma Prerje Machine Kaltenbach KF2512

Plate Width (mm): 220 to 2.500 Plate Length (mm): 500 to 6.000 Plate Thickness (mm): 6 to 60 Weight per part (Kgr): 6.000 Final Product Width X Length (mm): min 130 x 130 - max 2.5......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Successful: Detyra e kryer
gabim: Detyra nuk mund të kryhej
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153