Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Wortmann Milieutechniek BV fund Emmen:

Wortmann Milieutechniek is leverancier van zelfpersende containers, stationaire persen en balenpersen. Voor zowel nieuw, gereviseerd als gebruikte machines bent u bij ons aan het juiste adres!

Herr Max Wortmann
Karel Doormanstraat 4E
7825 VS Emmen
Holanda
Drenthe


Informacione të tjera ligjore

Wortmann Milieutechniek BV

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Ndryshoni enën për Husmann ST.SEL-TS
Ndryshoni enën për Husmann ST.SEL-TS Husmann PM 32

Multiple swap containers / press containers Husmann PM 6500 Suitable for stationary press Husmann ST.SEL-TS In 2018 sandblasted and repainte ...

Shtypi i palëvizshëm Husmann ST.SEL + HKV
Shtypi i palëvizshëm Husmann ST.SEL + HKV Husmann ST.SEL

Stationary press Husmann ST.SEL Lifting tipper / Hub tipper Bov0oijp8m ...

Husmann MP 1613
Husmann MP 1613 Husmann MP 1613

Stationary longitudinal press Vtrjpe Husmann MP 1613 Hydraulic couplings ...

Dërgo kërkesë te Wortmann Milieutechniek BV:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Ndryshoni enën për Husmann ST.SEL-TS Husmann PM 32

Multiple swap containers / press containers Husmann PM 6500 Suitable for stationary press Husmann ST.SEL-TS In 2018 sandblasted and repainted in 2K coating system Conveyor cable, c......


Shtypi i palëvizshëm Husmann ST.SEL + HKV Husmann ST.SEL

Stationary press Husmann ST.SEL Lifting tipper / Hub tipper Bov0oijp8m......


Husmann MP 1613 Husmann MP 1613

Stationary longitudinal press Vtrjpe Husmann MP 1613 Hydraulic couplings......


Türschiebe Husmann PM 32

Husmann exchangeable container PM 32 Bov0xgmyxk Suitable for ST.SEL-TS Sandblasted in 2018 and repainted in RAL 5013 2K finishing system Always used in paper......


Husmann Shredder HZ 2 Husmann HZ 2

Husmann HZ 2 shredder Btq8pui7w8 15 kW power unit......


Enë shtypi Avermann MPC 5 PE

Avermann MPC 5 PE Fully reconditioned Blasted and repainted Gantry arm take-up E0x2al8h......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej