Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Arbo barve d.o.o. nga Ljubljana:

Ky tregtar nuk ka hyrë ende në një përshkrim të kompanisë.

Herr Primož Weixler
Podgrajska cesta 15
1000 Ljubljana
Slovenia


+386 30 7 ...
+386 41 6...
listat aktuale dhe promovime të veçanta:
Mulli i rruazave horizontale
Mulli i rruazave horizontale ELE EBW - 50

Horizontal bead mill for waterbased paints 9aamtlku ...

Dërgoni kërkesën për Arbo barve d.o.o.:
Makinat e përdorura në kategoritë e:
më shumë listings & makineri në ofertë:
Mulli i rruazave horizontale ELE EBW - 50

Horizontal bead mill for waterbased paints 9aamtlku......


Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153